יום שני, 23 בפברואר 2009

ידיעה שהתקבלה זה עתה

טוב, נכון שזאת בעצם ידיעה מאתמול, אבל אני קראתי אותה רק עכשיו, לכן בשבילי זאת ידיעה שהתקבלה זה עתה.
ניקול ריצ'י שוב בהיריון!!אני כל כך מתרגשת, כי אני מתה על ניקול ריצ'י (למרות שאני פחות מתה על האחים מאדן, אבל שיהיה. קראתי שבנג'י יוצא עכשיו עם קייטי פרי. פפחחח).
את ההודעה על ההיריון ג'ואל פרסם באתר של "גוד שארלוט". הוא כתב: "אני שמח לבשר שהרלו הולכת להיות אחות גדולה! אלוהים באמת בירך את המשפחה שלי, ואני מקווה שכולם מרגישים טוב כמו שאני מרגיש עכשיו". הכותרת, דרך אגב, הייתה "יותר טוב מלזכות באוסקר".
אז כמה דברים יש לי להגיד על זה:
א. קודם כל, אני חושבת שכל הסלבס האמריקאים חייבים להחליף את המשפט "אני מרגיש כל כך מבורך ושות'". רבאק! בכל פעם שהם אומרים את זה הם רק הופכים לקלישאה מגוחכת יותר של עצמם.
ב. אני מקווה שגם הילד/ה השני/ה יוציאו מניקול את הצד היצירתי שבה. להזכירכם, אחרי שנולדה הבת הראשונה שלה, הרלו ווינטר קייט, היא עיצבה את ליין התכשיטים "האוס אוף הארלו 1960" שבעייני לפחות, יש בו כמה יציאות לא רעות בכלל:ותסמכו על ניקול שהיא יודעות מה היא עושה, כל התכשיטים עשויים מזהב 14 קראט

4 תגובות:

Dor אמר/ה...

אני מתה על ניקול!

אבל יאללה חאלאס עם הילדים, פעם היית דיוות על מהממת..

boiler אמר/ה...

למרות שזה זהב, הפריטים שלה יחסית לא יקרים..

מישהו מתנדב לקנות לנו??

Kalba אמר/ה...

איזה זוג מתוק :) אני מתה על ניקול. אני זוכרת שבעונה של סימפל לייף כשהיא הייתה בריב עם פריס היה פרק שהיא חיפשה איזו ילדה באיזו משפחה להילארי דאף ושאלה את האבא איך הוא רוצה שהיא תאפר אותה כמו הילארי שלפני או אחרי שהיא הזדיינה עם ג'ואל מאדן :)
ניקול מלכה..

קלפטע אמר/ה...

אלוהים בירך את המשפחה שלך בקונדומים שפג תוקפם.