יום שני, 8 ביוני 2009

בר בר בר...

תאמינו לי, אני לא מבינה איך התחילה אובססיית בר רפאלי הזאת בבלוג של שיקסע, אבל עד עכשיו אני ממש נהנית ממנה! טוב, אמנם זאת לא אובססיה חמורה כפי שהייתה לי בשנת 2007 לנינט, אבל עדיין.
הנה תמונות שלה בטקס "young hollywoos awards" (שו?) ששלחה אליי standing ovation המקסימה.הטוקבקים בח"ל לתמונות האלו היו בעיקר בסגנון: "מישהי פה הגזימה עם השיזוף המזוייף!!!11", אבל זה רק מראה כמה הם לא מכירים אותה (או לחילופין, לא מבינים בfake tan כמוני), כי זה כל כך מתאים לה להיזרק כאומצה על החול ולטגן את עצמה היטב בחוף הים. הללללו, לא שמעת שהשמש היא הגורם מס' 1 להזדקנות העור?! איזו מין דוגמנית את? או שאולי היא דווקא רוצה כתמי פיגמטציה במחשוף. לי אין בעיה עם זה.

התמונה השנייה נשלחה אליי באדיבות שהר המהממת (איזה חברות טובות יש לי!), מאירוע ההתרמה של "וריאטי" :9 תגובות:

standing ovation אמר/ה...

בכיף, תמיד שמחה לעזור :)
כנראה שהיא לקחה את הטרנד הכתום קצת יותר מדי ברצינות. אגב, את חושבת שזה שיזוף או ספריי?

אנונימי אמר/ה...

אהבתי את השמלה באופן מפתיע כי בדרך כלל אני יוצאת נגד כל פריט שהיא לובשת (בייסיק - בייסיק - בייסיק), ולמרות שהתמונה חושפת נצני צלוליט בישבנה של המדהימה מכל זה עדיין לא הופך אותה לפחות מושלמת או אותי ליותר כוסית, (וחבל שכך)

Kalba אמר/ה...

כפרה, האובססיית בר רפאלי שלך לא לעניין...אין בה שום דבר מעניין, את עיוורת או משהו?!

olivia אמר/ה...

אהבתי את השמלה..
מה לעשות בארץ פחות אכפת לה לדפוק הופעה
אבל בחייאת השיזוף/ספריי נראה נוראי!

Sahar אמר/ה...

שמלה איומה. איומה!

chloe אמר/ה...

עכשיו זה ברור. השיזוף המוגזם, הישיבה על הברכיים של אורי גוטליב (מה),השמלה הורודה מדי, הבלונד קליפורניה, הרומן היחצ"ני עם פליט ריאלטי וחוסר המודעות לצלוליט המביך. בר בדיכאון מהפרידה מליאו ומשתלט עליה ההרס העצמי.
זה לא באמת נראה טוב, רק רומן עם ג'סטין יכול להציל את המצב!

מ.מ.ו אמר/ה...

ניתוח פסיכולוגי מדוייק!!

sefi אמר/ה...

בתמונה השניה עם השמלה הורודה היא מצולמת ליד הפח ולא באמת יש לה צלוליטיס, תירגעו, זה כי הרגל נמעכה על הברכיים של אורי גוטליב. אבל את מי היא מענינת באמת? אובססיה שצריכה לחלוף.

אנונימי אמר/ה...

בר רפאלי